X
تبلیغات
زولا
به گزارش قدس آنلاین، سرهنگ "سیدموسی حسینی" در این خصوص گفت: ماجرا از زمانی آغاز می شود که فاطمه در سال 1390 از طریق یکی از دوستانش با نرم افزار "ارسال پیامک مجانی تلفن همراه" آشنا شده و پس از نصب آن بر روی تلفن همراه خود و در گشت زنی در فضای این نرم افزار با فردی به نام نوید آشنا می شود. وی ادامه داد: در طول مدت آشنایی شاکی با کاربر "ارسال پیامک مجانی تلفن همراه" وی در اثر اعتماد و شناخت نادرست از آسیب های این فضا اقدام به ارسال تصاویر و یک سری اطلاعات شخصی می کند.

رئیس پلیس "فتا" استان فارس اظهار کرد: نوید پس از گذشت حدود یک سال از ارتباط با فاطمه از او درخواست ارتباط نامشروع می کند و زمانی که با مخالفت او رو به رو می شود، اقدام به تهدید به انتشار تصاویرش در فضای مجازی می کند. سرهنگ "حسینی" بیان کرد: پس از مطرح شدن این درخواست زمانی که فاطمه متوجه نیت شوم این فرد می شود، موضوع را با خانواده اش در میان گذاشته و اقدام به شکایت از کاربری به نام نوید می کند.

وی گفت: کارشناسان پلیس "فتا" استان فارس با توجه به حساسیت موضوع متهم را شناسایی و دستگیر کردند. رئیس پلیس "فتا" استان فارس اظهار کرد: متهم با دیدن ادله استخراج شده از تجهیزات دیجیتالی دوطرف به جرم خود اقرار کرد.چهارشنبه 4 دی‌ماه سال 1392 | 12:24 ب.ظ